Güvenli Alışveriş

"Güvenli alışveriş" ve "kişisel bilgilerin gizliliğini" ilke edinen lizel.com.tr web sitesi, başta SSL teknolojisi olmak üzere ileri düzey iletişim protokolleri ile çalışmaktadır.

lizel.com.tr'den yapacağınız alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz bilgisayarınızda 256 bit'lik şifrelenme sistemi ile otomatik olarak şifrelendirilerek ve bankanıza iletilmektedir. Böylece kredi kartı ve şifre bilgileriniz sadece bilgisayarınız ve bankanız arasında görüntülenebildiğinden, başkaları tarafından görüntülenemez ve sistemlerimiz tarafından da kesinlikle depolanmaz.

lizel.com.tr üzerinden yapacağınız her alışverişinizde, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir internet güvenlik firmasının standartları içerisinde hareket etmekte olmanın güvenini yaşayabilirsiniz. Bundan emin olmak için sayfa adreslerinin http'den https'e dönüştüğünü görmeniz yeterli olacağı gibi, Internet Explorer kullanıyorsanız tarayıcınızın sol alt köşesinde kilit işareti; Firefox ve Netscape kullanıyorsanız sağ altta kilit veya anahtar ile mavi çizgiden oluşan ikonların görüntülenip görüntülenmediğini kontrol edebilirsiniz.

lizel.com.tr üzerindeki tüm deneyimlerinizi ve sorularınızı iletisim sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.