Değişim & İade


Değişim veya iade ile ilgili bir talebiniz varsa lütfen dikkatlice okuyunuz!

İade Koşulları

lizel.com.tr'den satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış olması koşuluyla, on beş (15) gün içerisinde faturanızla birlikte iade edebilirsiniz.

İade işlemini yapmak için;

Faturanızın arkasında yer alan iade formunu iade etmek istediğiniz ürün adı ve iade nedeni ile birlikte eksiksiz olarak doldurunuz ve faturayı da gönderi paketinin içerisine yerleştiriniz.

İade etmek istediğiniz ürünleri anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo firması ile ücretsiz olarak mağaza adresimize (adres aşağıdadır) gönderebilirsiniz. Sürat Kargo dışındaki kargo firmaları vasıtasıyla yapılan gönderilerin ücreti müşterimize aittir.
İade işlemi için tarafımıza ulaşan ürün, yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olup olmadığı konusunda incelenecek olup, iadeye uygun olması durumunda işlem onaylanarak iadesi alınacaktır.

Anlaşma Gönderi Kodu: 1205771693

Sipariş İptali

Tüketici hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişinizden cayma hakkınızı siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce de kullanabilirsiniz. Bunun için siparişinizin kargoya teslim edildi bilgisi e-mail ile bildirilmeden önce siparis@lizel.com.tr adresine iptal etmek istediğiniz siparişiniz ya da ürünle ilgili bilgi vermelisiniz. Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmişse tüketici koruma kanunu gereği on beş (15) gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

Geri Ödeme

İadesi onaylanan ürününüzün tutarı yedi (7) iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza aktarılacaktır ve tarafınıza sistemde kayıtlı olan mailiniz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

Üye hesabınız üzerinden online iade&değişim talebinde bulunmak için lütfen tıklayınız!

Not: Bankanıza yapacağımız iadenin hesabınıza yansımasında yaşanacak olası gecikmelerden çalıştığınız banka sorumludur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.